P. Didon: Jézus Krisztus I. kötet. Ford. Kiss János és Sulyok István. Kiadja Kiss János. Bp., 1892, Pallas. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötésben, festett lapélekkel, a borítója kopottas, a kihajtató térkép ragasztott, javított, a Jeruzsálemi templom tervrajza hiányzik.
Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, Egyetemi Nyomda-ny., 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Jó állapotban.
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.