Könyvek: Vallás

Tételek száma: 56

15835.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
15836.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15837.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ravasz László: Legyen világosság iI-III. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban + Ravasz László: Alfa és Ómega.II. kötet Bp., 1938. Franklin.
15838.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15839.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Téchy Olivér: Buddha. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15840.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Simone Pacot: A mélységek evangelizációja. Fordította: Somorjai Gabriella. Magyarszék, 2003, Sarutlan Kármelita Nővérek. Kiadói papírkötés.
15841.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Satsvarupa Dasa Goswami: Prabhupada. Egy bölcs ember élete és öröksége. hn.,2008,The Bhaktivedanta Book Trust. Kiadói papírkötés.
15842.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Denis Saurat: A vallások története. Bp., 1935. Cserépfalvi. Aranyozott egészvászon kötésben, minimális kopásokkal
15843.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Perlen der Andacht. Gebete und Andachten füt katholische Christen. Wien, New York, 1902, Steinbrener. Kiadói bakelit kötés, belsejében kereszttel, csont kapoccsal, kissé kopottas állapotban.
15844.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Domján János: A deuteronomium kultuszi törvényei. Bp., 1932, Pátria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15845.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
15846.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft