15669.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./ Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn. The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.