Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 21

15452.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. Bp., 1944, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15453.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15455.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15456.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15457.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15458.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15459.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15460.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a karton-tok szakadt, sérült, egyébként jó állapotban.
15461.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Walter Goerlitz: History of The German General Staff 1657-1945. Fordította: Brian Battershaw. Walter Millis bevezetőjével. New York, 1954, Praeger. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. /Walter Goerlitz: History of The German General Staff 1657-1945. Translated by Brian Battershaw. Introduction by Walter Millis. New York, 1954, Praeger. Black-and-white photographs. Half-linen-binding, with worn cover, in English language, with stamps.
15462.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A dolgozó népet szolgálom! Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg Hadtörténelmi Levéltárban Őrzött Irataiból 1957-1972. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp.,2006, Tonyo-Gráf. Kiadói papírkötés.
15463.

"A dolgozó népet szolgálom!" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg Hadtörténelmi Levéltárban Őrzött Irataiból 1957-1972. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp.,2006, Tonyo-Gráf. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Anthony Kemp: SAS. Békeévek vad háborúi 1947-1991. A brit elit kommandó, a special air service gyarmati és antiterrorista műveletei. Fordította: Mészáros Veronika. Debrecen,1998, LAP-ICS. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15464.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft