Könyvek: Jog

Tételek száma: 30

15230.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Dr. Marschalkó János: A hatályban levő igazságügyministeri rendeletek rendszeres gyűjteménye. IV. kötet: Büntetőjog és eljárás. Jogsegély. Bp., 1896, Grill Károly, (Hungária-ny.), 582 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-kötésben, részben festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, kis sérüléssel a gerincen, kissé foltos lapszélekkel.
15231.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15232.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15233.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Párniczky Mihály: Az ősiség a XIX. században. Bp., 1940, Stephaneum Nyomda, 64 p. Kiadói papírkötés. Különlenyomat dr. viski Illés József emlékkönyvéből.
15234.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Párniczky Mihály: A magyar ius regium az árpádházi királyok korában. Illés szeminárium kiadványai 6. sz. Bp., 1940, Általános Nyomda, 71 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15235.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Horovitz Ede: A járási segélyalapok Boszniában és Hercegovinában. 1892, bosznia-hercegovinai országos kormány kiadása. Félvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
15236.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15237.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15238.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15239.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1949 Törvények és törvényerejű rendeletek 1949. Benne az új népköztársasági Alkotmánnyal. Kissé foltos félvászon kötésben.
15240.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1935 Büntetőjog. Jogi előkészítő kiadása. é.n. Egyetemi jegyzet. 150p.
15241.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft