Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, medállal (fotóval, kagylóhéj dísz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/318/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1500017/EzustAg-csavart-nyaklanc-jelzett-medallal-fotoval-kagylohej-diszitessel-h-48-cm-b~II1757146
1757146
19050
318
5500
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, medállal (fotóval, kagylóhéj díszítéssel), h: 48 cm, bruttó: 17,7 g
: vörös_iván