15057.
318. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott gerinccel, intézményi bélyegzővel.