15022.
318. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. FordÃtotta Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.