Saxena, H[ori] L[al]: The Hungarian Story. New Delhi, 1961, New Litera... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/318/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500004/Saxena-Hori-Lal-The-Hungarian-Story-New-Delhi-1961-New-Literature-Kopott-felvaszon-kotC3~II1757539
1757539
15378
318
Books: History
Leírás: Saxena, H[ori] L[al]: The Hungarian Story. New Delhi, 1961, New Literature. Kopott félvászon kötésben.
: tánczos_gábor