Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 40

15788.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15789.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Orchids from the Botanical Register 1815-1847. I-II. kötet. I. kötet. The Text. II. kötet. The Illustrations. Basel-Boston-Berlin, 1991, Birkhäuser. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, a kartontokon kis sérülés.
15790.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15791.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15792.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15793.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15794.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15795.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15796.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15797.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15798.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15799.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: