15860.
318. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopottas borítóval, az elülső borító és a lapok hullámosak. Dr. Keszi Kovács László (1908-2012) néprajzkutató, az Erdélyi Tudományos Intézet, gróf Teleki Pál Tudományos Intézet, a kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem tanárának, MTA Néprajzi Kutató Csoportjának tudományos főmunkatársának beragasztott névjegykártyájával.