15906.
318. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.