Kemény József: Vázlatok a győri zsidóság történetéből. Győr, 1930, Sze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/318/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Judaika~1500012/Kemeny-Jozsef-Vazlatok-a-gyori-zsidosag-tortenetebol-Gyor-1930-Szerzo-Egeszvaszon~II1757457
1757457
15951
318
Books: Judaica
Leírás: Kemény József: Vázlatok a győri zsidóság történetéből. Győr, 1930, Szerző. Egészvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopottas állapotban.
: vörös_iván