2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Az 1898-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1898, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., LX+433 p. Első kiadás. Átkötött gerincű félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.