1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Az 1886. évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel és magyarázatokkal. A Magyar Igazságügy kiadása. Bp.,1887, Singer és Wolfner, 373+2 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, 211-220 oldalak között a lapok hiányosak, a 221/222 oldal hiányzik, a tartalomjegyzéknél a lapok foltosak.