Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 192

15587.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15588.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kispéter Miklós: A győzedelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15589.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben, az elülső kötéstábla, szakadt, elvált a könyvtesttől, javított gerinccel és borítóval, a kötése laza, a borítója kissé kopott.
15590.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, a papírborító gerincén kis sérüléssel.
15591.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gerevich Tibor: A krakói Czartoryski-képtár olasz mesterei. Bp.,1918, Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15592.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.
15593.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15594.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15595.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mario de Micheli: Az avantgardizmus. Bp.,1969, Gondolat. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
15596.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Beethoven élete, emberi és művészi problémái, összes szimfóniáinak elemzése és ismertetése. 188 kótapéldával és 17 műmelléklettel. A könyv valamennyi rajza Bánó Endre alkotása. Bp., 1943, Szöllősy Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú papír védőborítóval
15597.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15598.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft