Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 192

1976. Paris, 1976, XXe sciéle. Fekete-fehér fotókkal, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15599.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bengt Danielson: Gauguin élete Tahitin. Fordította: R. Szepessy Anna. Bp.,1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. 16 db Paul Gauguin festményes képeslappal.
15600.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Modern francia festők. Bp., 1963, Corvina. + Az első magyar ásatás Egyiptomban. Bp., 1997, Szépművészeti. Papíkötésben, jó állapotban.
15601.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kiss Benedek: Korong Matyi álma. Álom Kovács Margit kerámiáira. Bp.,1981, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás.Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15602.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Oskar Schlemmer-Moholy-Nagy László-Molnár Farkas: A bauhaus színháza. Walter Gropius és Kocsis Rózsa előszavával. Fordította Kemény István. Bp.,1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés.
15603.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15604.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15605.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15606.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gyémánt László gyűjteményes kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. + meghívó a kiállításra. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
15607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Árendás József: ár&ás művek. Bp., [2002], szerzői. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
15608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Makovecz Imre építész. Egy már régóta esedékes szentendrei kiállításhoz. Összeáll.: Thurzó G. István. Bp., 2000, Szentendrei Építészgrafikai Galéria. Készült 50 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Makovecz Imre: Írások 2000-1990. Bp., 2001, Editio Plurilingua. Papírkötésben, jó állapotban.
15609.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Meződy-Z. Szabó:  Sopron: Egy város évszázadai. Bp., é.n. Révai
15610.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft