Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1757428
15599
318
Books: Architecture, Art
1976. Paris, 1976, XXe sciéle. Fekete-fehér fotókkal, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 1752115
15600
318
Books: Architecture, Art
Bengt Danielson: Gauguin élete Tahitin. Fordította: R. Szepessy Anna. Bp.,1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. 16 db Paul Gauguin festményes képeslappal. 1758145
15601
318
Books: Architecture, Art
Modern francia festők. Bp., 1963, Corvina. + Az első magyar ásatás Egyiptomban. Bp., 1997, Szépművészeti. Papíkötésben, jó állapotban. 1751031
15602
318
Books: Architecture, Art
Kiss Benedek: Korong Matyi álma. Álom Kovács Margit kerámiáira. Bp.,1981, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás.Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 1748722
15603
318
Books: Architecture, Art
Oskar Schlemmer-Moholy-Nagy László-Molnár Farkas: A bauhaus színháza. Walter Gropius és Kocsis Rózsa előszavával. Fordította Kemény István. Bp.,1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés. 1751210
15604
318
Books: Architecture, Art
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. 1274360
15605
318
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: A magyar művészet története. Bp., 1933, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben. 1274368
15606
318
Books: Architecture, Art
Császár Imre: A művészetről. Bp., 1894, Nágel Ottó b. 133 p. Korabeli félvászonkötésben. 1734474
15607
318
Books: Architecture, Art
Gyémánt László gyűjteményes kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. + meghívó a kiállításra. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban. 1726351
15608
318
Books: Architecture, Art
Árendás József: ár&ás művek. Bp., [2002], szerzői. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. 1642452
15609
318
2200
Books: Architecture, Art
Makovecz Imre építész. Egy már régóta esedékes szentendrei kiállításhoz. Összeáll.: Thurzó G. István. Bp., 2000, Szentendrei Építészgrafikai Galéria. Készült 50 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Makovecz Imre: Írások 2000-1990. Bp., 2001, Editio Plurilingua. Papírkötésben, jó állapotban. 1579313
15610
318
Books: Architecture, Art
Meződy-Z. Szabó: Sopron: Egy város évszázadai. Bp., é.n. Révai Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft