Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival.
I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.
III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik.
VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t.
VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik.
IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t.
X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.
Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1928, 1935 A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.
Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott.
Hegedűs Sándor, ifj.: A sipkásfejű veréb. Regény. A szerző húgának dedikálva!
Bp., (1931), Singer és Wolfner. (Globus ny.). 166,[2] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. Egészvászon védőborítóval.