Malonyay Dezső: A virtus. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Egészoldalas, szövegközti és fejezetvégi illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, ex libris-szel. 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.
Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Fordította Vikár Béla. Bp., 1943, Magyar Élet. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az egyik sarkánál kis sérüléssel, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, ex libris-szel.
Dóczi Lajos: Beszélyek és vázlatok. Dóczi Lajos munkái V. kötet. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Anthológia a régebbi versekből. Modern Könyvtár - Magyar Költők XI. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.