Gutaházy jelzéssel: Piaci jelenet. Olaj, vászon, restaurált, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/318/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Gutahazy-jelzessel-Piaci-jelenet-Olaj-vaszon-restauralt--jelzett-keretben-54C39770-cm~II1661866
1661866
10100
318
30000
Leírás: Gutaházy jelzéssel: Piaci jelenet. Olaj, vászon, restaurált, jelzett, keretben, 54×70 cm
: vörös_iván