Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 98

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Ag és Br emlékérem pár (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat Adamo SU2
30526.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag és Br emlékérem pár (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat Adamo SU2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szabolcs Péter (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. MÉE XXIX. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Budapest-Trieszt Vasútvonal Ag és Br emlékérem pár (33,63g/0.925/42,5mm) T:1(PP)
30527.

Szabolcs Péter (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. "MÉE XXIX. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Budapest-Trieszt Vasútvonal" Ag és Br emlékérem pár (33,63g/0.925/42,5mm) T:1(PP)

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szabó Imrefia Béla 2000. Az önművelő költészet úttörője - Csokonai Vitéz Mihály / MÉE XXX. Vándorgyűlése Debrecen Ag és Br emlékérem pár (33,57g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo DE18
30528.

Szabó Imrefia Béla 2000. "Az önművelő költészet úttörője - Csokonai Vitéz Mihály / MÉE XXX. Vándorgyűlése Debrecen" Ag és Br emlékérem pár (33,57g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo DE18

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius Ag és Br emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:1- patina
30529.

Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Tóth Sándor (1933-) 1984. MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem kétoldalas öntött bronzérem, bőrtokban (1270g/~132mm) T:2 kis patina / Hungary 1984. MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem double-sided cast Br commemorative medallion in leather case. Sign.: Sándor Tóth (1270g/~132mm) C:XF small patina
30530.

Tóth Sándor (1933-) 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" kétoldalas öntött bronzérem, bőrtokban (1270g/~132mm) T:2 kis patina / Hungary 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" double-sided cast Br commemorative medallion in leather case. Sign.: Sándor Tóth (1270g/~132mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Tóth Sándor (1933-) / Szabó Géza (1939-) 1993. MÉE XXIII. Vándorgyűlése Kaposvár / Rippl-Rónai József 1861-1927 Ag és Br emlékérem pár (36,4g/0.835/42mm) T:1,1-(PP)
30531.

Tóth Sándor (1933-) / Szabó Géza (1939-) 1993. "MÉE XXIII. Vándorgyűlése Kaposvár / Rippl-Rónai József 1861-1927" Ag és Br emlékérem pár (36,4g/0.835/42mm) T:1,1-(PP)

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tóth Sándor (1933-) 1999. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme Ag emlékérem, II. fokozat, peremén gravírozva (43,38g/42,5mm) T:1- patina Hungary 1999. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme Ag piefort commemorative award medallion, 2nd grade, with edge engraved. Sign.: Sándor Tóth (43,38g/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2
30532.

Tóth Sándor (1933-) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag emlékérem, II. fokozat, peremén gravírozva (43,38g/42,5mm) T:1- patina Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag piefort commemorative award medallion, 2nd grade, with edge engraved. Sign.: Sándor Tóth (43,38g/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Tóth Sándor (1933-) DN Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme Br piefort emlékérem (42,5mm) T:1-
30533.

Tóth Sándor (1933-) DN "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Br piefort emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1948. A legnehezebb időben végzett jó munkáért 1945-1948 Br plakett, hátoldalán két lyuk rögzítésre (84x54mm) + DN X. Pécs-Szeged Br plakett ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (55x86mm) T:2,2- ph.
30534.

Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1948. "A legnehezebb időben végzett jó munkáért 1945-1948" Br plakett, hátoldalán két lyuk rögzítésre (84x54mm) + DN "X. Pécs-Szeged" Br plakett "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (55x86mm) T:2,2- ph.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10
Turáni Kovács Imre (1910-1975) DN Máv. Testvériség Bélyeggyűjtő szakosztályának Kigyóssy Sándor örökös vándordija Br emlékplakett (130mm) T:2 kis ph.
30535.

Turáni Kovács Imre (1910-1975) DN "Máv. Testvériség Bélyeggyűjtő szakosztályának "Kigyóssy Sándor" örökös vándordija" Br emlékplakett (130mm) T:2 kis ph.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Varga Miklós (1934-) 1974. MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr Ag és Br emlékérem pár (25,2g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo MC1
30536.

Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" Ag és Br emlékérem pár (25,2g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo MC1

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Völgyesi István (1930-1973) DN Ég és Föld között egyoldalas Br plakett (496g/122mm) T:1- / Hungary ND Between Heaven and Earth one-sided Br plaque. Sign.: István Völgyesi (496g/122mm) C:AU
30537.

Völgyesi István (1930-1973) DN "Ég és Föld között" egyoldalas Br plakett (496g/122mm) T:1- / Hungary ND "Between Heaven and Earth" one-sided Br plaque. Sign.: István Völgyesi (496g/122mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft