Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 98

Lapis András (1942-) 1988. Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja Ag emlékérem (36,11g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo BA4
30514.

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Ag emlékérem (36,11g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo BA4

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Lapis András (1942-) 1988. I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők Ag csegely emlékérem (18,29g/0.835/32,5mm) T:1- Adamo SG21
30515.

Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Ag csegely emlékérem (18,29g/0.835/32,5mm) T:1- Adamo SG21

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lapis András (1942-) 2003. 6:3 Magyarország-Anglia - Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina
30516.

Lapis András (1942-) 2003. "6:3 Magyarország-Anglia" - Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Ag és Br emlékérem pár (25,36g/0.800/42,5mm) T:1-
30517.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és Br emlékérem pár (25,36g/0.800/42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1935. Gombocz Zoltán 1877-1935 / Az Eötvös Collegium volt tagjainak Szövetsége in memoriam - Magna Hungaria kétoldalas Br emlékérem (186g/70,5mm) T:1 apró ph. / Hungary 1935. Zoltán Gombocz 1877-1935 / Alliance of the former members of the Eötvös Collegium in memoriam - Magna Hungaria two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (186g/70,5mm) C:UNC tiny edge error
30518.

Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "Gombocz Zoltán 1877-1935 / Az Eötvös Collegium volt tagjainak Szövetsége in memoriam - Magna Hungaria" kétoldalas Br emlékérem (186g/70,5mm) T:1 apró ph. / Hungary 1935. "Zoltán Gombocz 1877-1935 / Alliance of the former members of the Eötvös Collegium in memoriam - Magna Hungaria" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (186g/70,5mm) C:UNC tiny edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
30519.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Maugsch Gyula (1882-1946) 1938. Szent István 1038-1938 Br plakett (105x66mm) márványtalpon (115x74mm) T:1- Hungary 1938. St. Stephan 1038-1938 Br commemorative plaque (105x66mm) on marble plate (115x74mm). Sign.: Gyula Maugsch C:AU HPII 1818.
30520.

Maugsch Gyula (1882-1946) 1938. "Szent István 1038-1938" Br plakett (105x66mm) márványtalpon (115x74mm) T:1- Hungary 1938. "St. Stephan 1038-1938" Br commemorative plaque (105x66mm) on marble plate (115x74mm). Sign.: Gyula Maugsch C:AU HPII 1818.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Márky Béla (1900-1992) 1938. Szent István 1038-1938 / Magyar Kerékpáros Szövetség Balatoni Kerület Székesfehérvár 1938. VIII.20. Br emlékérem (40mm) T:2
30521.

Márky Béla (1900-1992) 1938. "Szent István 1038-1938 / Magyar Kerékpáros Szövetség Balatoni Kerület Székesfehérvár 1938. VIII.20." Br emlékérem (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Nagy István (1920-) 1975. MÉE 6. Vándorgyűlése - Szolnok Ag és Br emlékérem pár (25,52g/0.800/42,5mm) T:1,1- Adamo SK1
30522.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE 6. Vándorgyűlése - Szolnok" Ag és Br emlékérem pár (25,52g/0.800/42,5mm) T:1,1- Adamo SK1

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Nagy Lajos (1949-) 1987. MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd Ag és Br emlékérem pár (36,11g/0825/42,5mm) T:1,1-
30523.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és Br emlékérem pár (36,11g/0825/42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. 450. éves a Pápai Református Kollégium jelzett Ag emlékérem plombált tokban (0.640/42mm) T:BU
30524.

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450. éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem plombált tokban (0.640/42mm) T:BU

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Ag és Br emlékérem pár (25,08g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo PS1
30525.

Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag és Br emlékérem pár (25,08g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo PS1

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft