https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 79

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bayrak, J. M. - Fedaka, P. M.: Zakarpatskiy muzey narodnoy arhitekturi i bita. Uzhhorod, 1986, Karpati. Papírkötésben, jó állapotban. + Folk costumes Hungary 6 db színes diakocka
16172.

Bayrak, J. M. - Fedaka, P. M.: Zakarpatskiy muzey narodnoy arhitekturi i bita. Uzhhorod, 1986, Karpati. Papírkötésben, jó állapotban. + "Folk costumes Hungary" 6 db színes diakocka

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Győri utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Győr, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsa Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
16173.

Győri utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Győr, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsa Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
13
Szitnyai Jenő: Margitsziget. Bp., 1959, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírborító.
16174.

Szitnyai Jenő: Margitsziget. Bp., 1959, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírborító.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Egry Margit, Wellisch Judit: Az Országház. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
16175.

Egry Margit, Wellisch Judit: Az Országház. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
16176.

Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Schweiz: Ostschweiz. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 256.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16177.

Schweiz: Ostschweiz. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 256.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Italien: Südtirol-Trentino, westlicher Teil und Gardasee. München, 1965, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 247.). Térképmelléklet nélkül. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16178.

Italien: Südtirol-Trentino, westlicher Teil und Gardasee. München, 1965, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 247.). Térképmelléklet nélkül. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 1. füz.: Kriván - Csubrina - Lengyelnyereg. Bp., 1917, Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
16179.

A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 1. füz.: Kriván - Csubrina - Lengyelnyereg. Bp., 1917, Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, kissé megviselt állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.
16180.

Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Carlyle: A francia forradalom története I. kötet: Fordította: Baráth Ferenc. Bp.,é.n., Révai. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.
16181.

Carlyle: A francia forradalom története I. kötet: Fordította: Baráth Ferenc. Bp.,é.n., Révai. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Jakopp, Ludwig Th.: Die Mittenwaldbahn und ihr Verkehrsgebiet. Praktisches Reisehandbuch. Innsbruck, 1913, Deutsche Buchdruckerei GmbH. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban..
16182.

Jakopp, Ludwig Th.: Die Mittenwaldbahn und ihr Verkehrsgebiet. Praktisches Reisehandbuch. Innsbruck, 1913, Deutsche Buchdruckerei GmbH. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban..

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Hulej Endre, Ö. Kovács József: Wéber Ede és Helvécia. Egy svájci polgár Magyarországon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. h.n., é.n., Helvéciai Állami Gazdaság. Megjelent 3000 példányban.
16183.

Hulej Endre, Ö. Kovács József: Wéber Ede és Helvécia. Egy svájci polgár Magyarországon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. h.n., é.n., Helvéciai Állami Gazdaság. Megjelent 3000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz