Könyvek: Vallás

Tételek száma: 59

Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, festett lapélekkel.
15772.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15773.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rózsáskert szavalókönyv. Szerk. Dr. Tordai Ányos. Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, szakadt borítóval.
15774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.
15775.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15776.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15777.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15778.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15779.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt. Kiadói papírkötés.
15780.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Schütz Antal: Őrség. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
15781.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Endreffy János: A 450 éves Luther és a mai katholikusság. h.n., 1934, Szlovenszkói Magyar Evangélikus Szövetség, (Pozsony, Wigand K. F. Grafikai Műintézet Rt-ny.) Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
15782.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft