2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Ribáry Ferenc: Világtörténelem. I. kötet: Az ó-kor története. I. kötet: A keleti népek története. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Kiadói félbÅ‘r-kötés, kopott borÃtóval, kissé laza fűzéssel, hiányos, sérült lappal (417/418.)