Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 360

15811.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Talliss Illustrated Scripture History for the Improvement of Youth. 1. köt. London, é. n., London Printing and Publishing Company. Díszes, kicsit sérült bőrkötésben.
15812.

Tallis's Illustrated Scripture History for the Improvement of Youth. 1. köt. London, é. n., London Printing and Publishing Company. Díszes, kicsit sérült bőrkötésben.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Pápai Páriz Francisc(us) - Bod Petrus: Dictionarium latino-hungaricum... Tomus I-II (Cibinii). Nagyszeben, 1768 Samuelis Sárdi.. Modern egészvászon kötésben. Egy oldalon hiány.
15813.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15814.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér.  I-II. kötet: Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: Berze-Nagy János, Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza.  Bp.,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kis kopásokkal a gerinceken, jó állapotban.
15815.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Magyar Dekameron I-V. kötet. Összeállította Hevesi József. Bp.,1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, a II. kötet címlapja foltos,rajta kis hiány, a III. kötet elülső előzéklapja foltos, kissé sérült,a címlapja foltos, rajta kis hiánnyal, négy kötetben magánkönyvtári címkével az elülső szennylapokon.
15816.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15818.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
15819.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15820.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15821.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Bánfi János. Legszebb regefüzér. Regék és kalandos történetek gyűjteménye. Braille írással kiadott könyv! Korai kiadás, cca 1900. Könyvtári duplum.
15822.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15823.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft