15013.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Hajdúszoboszló monográfiája. Szerk.: Dankó Imre. Hajdúszoboszló, 1975, Hajdúszoboszló Város Tanácsa , 1975, 847 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó két lap kissé foltos.