Könyvek: Technika

Tételek száma: 34

Tiszay Andor - Falk Géza (szerk.): Rádióhallgatók Lexikona I-II. Bp., 1944, Vajda-Wichmann Kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15836.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15837.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Szerk.: Apor Dezső-Nagy Béla. Bp., 1928, Athenaeum, VII+2727 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstábla belül megerősített, a VII. és 1. oldal között kissé sérült kötéssel.
15838.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15839.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Gustav Reder: Mit Uhrwerk Dampf und Strom. Von Spielzeug zur Modelleisenbahn. Düsseldorf, 1970, Alba Buchverlag. Német nyelven, kiadói papírkötésben. / In German, paperback.
15840.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fülöp János: Hajógyártók dicsérete. H.n., é.n., Magyar Hajó- és Darugyár. Készült 3000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15841.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Haag Dezső: A beépített gépjárműmotor bejáratása. Bp., 1956, Népszava. Kiadói papírkötésben.
15842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Niemann, Ernst: Das Telephon. Mit 38 Abbildungen. Bielfeld - Leipzig, 1911, Verlag von Velhangen & Klasing. Kiadói papírkötés, jó állapotban / paperback, good condition
15843.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1935 A 10 éves Magyar Rádió, jubileumi kiadvány, papírkötésben, jó állapotban.
15844.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ordódy Géza: Hordómérő táblázatok. Bp., 1969, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15845.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gyökér-Tar: Jó utat autóskönyv. Bp., 1971, ÁFOR Ásványolajforgalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, tollal írt bejegyzésekkel.
15846.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15847.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft