Magyarország hatályos törvényei kiegészítve a törvényeket módosító jog... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/316/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Jog~2500003/Magyarorszag-hatalyos-torvenyei-kiegeszitve-a-torvenyeket-modosito-jogszabalyokkal-I-k~II1737207
1737207
15286
316
Books: Law
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Magyarország hatályos törvényei kiegészítve a törvényeket módosító jogszabályokkal. I. kötet 1000-1877. Szerk.: Vladár Gábor: Bp., 1943, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászo-kötés, Corvina-kötés, kissé kopottas borítóval.
: tánczos_gábor