Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 451

16073.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása, hogyan lehet a lottójátékot okosan folyvásti megnyerhetésre szorítani. Bp., én.,Szerencsejáték Rt.-Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói műbőr-kötés. Reprint.
16074.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tersánszky J. Jenő: Az átok. A szövegrajzok, és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár 72. szám. Bp.,[1942], Stádium Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, gyűrött az egyik sarka a borítónak.
16075.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy Olga: A havasi sátoros. Dávid Gyula meséi. Ciganisztikai tanulmányok 6. Bp., 1988, MTA Néprajz Kutató Csoport. Kiadói papírkötés.
16076.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16077.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16078.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Bp., 1926, Globus. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.
16079.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Nagy Endre: Phőbus védencei. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötésben, néhány lap kijár.
16080.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ady Endre: Levelek Párisból. Bp.,1924, Amicus, (Globus-ny.), 176 p. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos, borítóval. Számozott (400/168.) példány.
16081.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes vallási könyvtétel, db:  Dr. Kenessey Béla: Női jellemképek. Házi Kincstár V. kötet. Bp., 1913, Magyar Prot. Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.  Dr. Miller J. R.: Csendes órák. Segédkönyv a bibliának az életbe átvitelére. Házi Kincstár. Fordította: Szász Károly. Bp., 1897, Magyar Prot. Irodalmi Társaság. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.   A gyermekek szeretetiskolája. Szerk.: Dr. Nógrády László, B. Czeke Vilma. Szolnok,1930, Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Közönsége, (Kir. M. Egyetemi Nyomda Bp.) Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos.   Erőss Lajos: A nyugaton támadt világosság. Egyházibeszéd. Debrecen, 1909, Városi Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.  Dicsőfi József: Emlékezés Kálvinra. Debrecen, 1909, Debreceni Református Egyház, Városi Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.  Haypál Benő: Az úr épít. Nagybánya, 1912, Igehirdető. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval.   Szeberényi Lajos Zs: Luther Márton élete. Luther-Társaság III. kiadványa. Bp., 1900, Luther-Társaság. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.   Dr. Moravcsik Gyuláné: Gr. Teleki Józsefné Róth Johanna 1741-1813. Luther-Társaság XXXI. kiadványa. Bp., 1889, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt a könyvtestről.
16082.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pomogáts Béla: Költői Univerzum. Tanulmányok Juhász Ferenc költészetéről. Bp., 2003, Littera Nova Kiadó. Kiadói papírkötés.
16083.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Babits Mihály: Itt van az alkony, jó takaró. Szabó Éva rajzaival. Bp., 1980, Móra. Kiadói kartonált-kötés, jó állapotban.
16084.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft