Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 451

Nyáry Andor: Az erdők leánya. 1. évf. 17. sz. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés.
16097.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16098.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kriza János: Erdélyi tájszótár. h.n., é.n., Erdélyi Helikon Barátai. Kiadói halina kötés, kissé foltos halina-kötéssel.
16099.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16100.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Dr. Fischer M.: Dante. Fordította: Dr. Pitroff Pál. Zászlónk Könyvtára 4. sz. Bp.,1926, "Élet". Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16101.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Sárkány Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, javított borítóval, és címoldallal, körbevágott lapszélekkel.
16102.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Dante: A pokol. Dante Komédiája I. Bp.,é.n., Révai, 300 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla viseltes, egy-két ceruzás bejegyzéssel.
16103.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tudor Arghezi: Ének az emberről. Fordította: Szemlér Ferenc. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.   Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.
16104.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Sinka István: Az élők félnek. Turul falufüzetek 1. Bp., 1939, Bólyai Akadémia, ("Jövő"-ny.) Első kiadás. Kiadói papírkötés, a szerző arcképével, foltos.
16105.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16106.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy Károly: Magyar szigetvilágban ma és holnap. New York, 1984, Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16107.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sorsod művészete. Gérecz Attila versei és utóélete 2. Bp., 2006, Stádium. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16108.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft