Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 451

Kis enciklopédia. A tudományok és művészetek összefoglalása. Szerk.: Dormándi László. Bp.,é.n., Pantheon. Második, változatlan kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
16025.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szerb Antal: Madelon, az eb. Révai könyvtár 7. Bp.,1947, Révai, 192 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
16026.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16027.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tompa Mihály összes költeményei. I-IV. kötet. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp. 1870. Franklin-Társulat. Kiadói gazdagon díszített, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítók és a gerincek kopottasak, a kötéstábla sarkai sérültek.
16028.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jókai Mór: Színművek. I-III. kötet. Regény. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kopott aranyozással.
16029.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16030.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16031.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16032.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam. Huszonegyedik kötet. 1885-86 és 1886-87. Bp., 1887, Franklin-Társulat,IV+395. Korabeli kartonált papírkötés, sérült hiányos gerinccel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Felvágatlan példány.
16033.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16034.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
16035.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
14
16036.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft