Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 451

16013.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Arany János összes munkái III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór, (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomdája),  6+464+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel.
16014.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Arany János kisebb költeményei. Arany János összes munkái I. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór, (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomdája), 2 p.+1 t.+4+448+XV p.Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
16015.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16016.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
16017.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, a szennylapok és két lap kijár. (461-462., 475-476.) Első kiadás.
16019.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán a halinán kis hiány.
16020.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16021.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16022.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
16023.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Családi Kis Lexikon. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Újság Lapvállalat Kft. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16024.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft