https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Reklám Tételek száma: 45
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1732798
12263
316
0
1200
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1960-2000 kb 60 db kártyanaptár, majdnem mind különféle 1404370
12264
316
0
1400
Advertisement
EgyĂŠb
1941 Ulrich B. J. nettó kéziárjegyzék különféle műszaki cikkekről. Vászonkötésben, jó állapotban, 120 p. 1738852
12265
316
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
Szerencsejáték Rt. gyufagyűjtemény, 52 doboz reklámos gyufával 1733353
12266
316
0
1200
Advertisement
EgyĂŠb
170 db különféle söralátét, közte retró darabok is 1732013
12267
316
0
2400
Advertisement
EgyĂŠb
Centrum Áruház csomagolópapír nyomólap, műanyag, 43,5x35 cm 1607819
12268
316
0
5000
Advertisement
EgyĂŠb
14 db üres cigarettás doboz, nagyrészt magyar, nagyrészt jó állapotban / Empty vintage tobacco boxes 1674115
12269
316
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1910-1920 Lukács Csokoládégyár szaloncukor papír szép állapotban, 47x19 cm 1130988
12270
316
0
400000
Advertisement
EgyĂŠb
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1624040
12271
316
0
4000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1920 Hűvösvölgy Dr. Baál Károly főorvos gyermekszanatóriuma reklámtábla, karton, 33x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz