Mészáros Lajos (1925-1971): Bodrog-köz. Rézkarc, papír, jelzett, 28×35... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/316/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Meszaros-Lajos-1925-1971-Bodrog-koz-Rezkarc-papir-jelzett-28C39735-cm~II1739108
1739108
10157
316
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Mészáros Lajos (1925-1971): Bodrog-köz. Rézkarc, papír, jelzett, 28×35 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: