~1930. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" aranyozott Br... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/315/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000017/7E1930-Magyar-Orszagos-Lawn-Tennis-Szovetseg-1907-1932-aranyozott-Br-dijerem-36mm-T2-arany~II1729668
1729668
31180
315
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: ~1930. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" aranyozott Br díjérem (36mm) T:2 aranyozás kopott
: ekb