Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/315/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500016/EzustAg-fuszertarto-serult-uvegbetettel-jelzett-d-6-cm-m-3-cm-netto-33-3-g~II1524537
1524537
19052
315
Jewellery
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g
: vörös_iván