15005.
315. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,(1907),Magyar Kereskedelmi Közlöny, 480 p. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel, litho elülső szennylappal. Kiadói, díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben, kissé kopott, kissé foltos szecessziós borítóval.