Könyvek: Történelem

Tételek száma: 142

15246.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Egykorú képek, okiratok, eredeti kézírással, ereklyék, nevezetes nyomtatványok, kiáltványok, művészi emlékek. Ezer képpel. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp. 1898. Révai,(Franklin-Társulat-ny.), 476 p. Rendkívül gazdag egész oldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, haránt alakú, kopott, foltos borítóval, javított, megerősített kötéssel, a szennylapok hiányoznak, a címoldal kissé hiányos, javított, néhány szakadt oldallal.
15247.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15248.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15249.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Salacz Gábor: A magyar kultúrharc története 1890-1895. Bécs, 1938. (Szerző.) 399 p. Kiadói papírborítékban, javított gerinccel
15250.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15251.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hóman-Szekfű: Magyar történet I-V. Reprint kiadás! Bp., 1990, Maecenas. Kiadói félbőrkötésben (műbőr), kísérő tanulmánnyal, kiadói védőtokban, jó állapotban.
15252.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15253.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III. kötet.  I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka.  II. kötet: A villafrancai béke után.  III. kötet: A remény és csapások kora 1860-1862.  Bp., 1880-1882, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerincekkel, néhol foltos, a III. kötet 742-743. oldalaknál ceruzás firkával.
15254.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15255.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15256.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15257.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft