Pluhár István: A berlini olimpia. Bp., 1936, Marjay Frigyes. Megviselt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/315/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~2500003/Pluhar-Istvan-A-berlini-olimpia-Bp-1936-Marjay-Frigyes-Megviselt-serult-vaszonkotesben~II1727735
1727735
15183
315
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Pluhár István: A berlini olimpia. Bp., 1936, Marjay Frigyes. Megviselt, sérült vászonkötésben.gerince hiányzik, kijáró lapokkal.
: tánczos_gábor