Magyar Lovaregylet (Hungarian Jockey Club Verseny Naptár 1938. évre. Második rész. Bp.,1939, Magyar Lovaregylet, (Pallas Irod. és Nyomda Rt.), XXVI+596 p. Kissé kopottas átkötött félvászon-kötésben.