15218.
315. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/a köt.: Vom Theodulpass bis zum Schwarzenberg-Weisstor. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.