Reklám Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1730349
12570
315
Advertisement
ccca 1920-1940 9 db régi borotvapenge címke / razor blade labels 1703631
12571
315
Advertisement
Kőbányai Cukorkagyár cukor papír, 14x15,5 cm 1716560
12572
315
Advertisement
3 db dekoratív reklámnyomtatvány 1724930
12573
315
Advertisement
47 darabos magyar és külföldi hotelcímke gyűjtemény, benne ritkább magyar szállodákkal is. 1465609
12574
315
Advertisement
cca 1930 Bp., VI. (XIV:) Torday Ferenc Szent Veronika gyógyszertára reklámos papírzacskó. 19x30 cm 1665771
12575
315
Advertisement
cca 1910-1940 Dán Sándor Gyümölcs-Zöldség Export kereskedő reklámcímke, litho, 9x17 cm 1618997
12576
315
Advertisement
1909 Reklámok a Vasárnapi Ujságból, kissé viseltes állapotban, 41x28 cm 1540327
12577
315
Advertisement
cca 1930 M. kir. dohányjövedék Hercegovinai és sima szivarkadohány szép állapotú dobozok, valamint Opera szivarka doboza 1571517
12578
315
14000
Advertisement
Minimum 700 darabos, magyar pezsgőcímke gyűjtemény, szépen rendezetten, lapokra ragasztva. Mind különböző / Vintage Hungarian champagne label collection 1730484
12579
315
Advertisement
Régi szivargyűrű gyűjtemény, kb. 400 db, közte vágatlan szivargyűrűkkel, Handelsgold sérült, szivaros fadobozban, 17x12x3 cm/
Cigar rings, cca. 400 pc. in Handelsgold woodbox, the box damaged, 1730244
12580
315
Advertisement
12 db szivardoboz címke, közte litho és sok dombonyomott, aranyozott, 14x21 cm és 19x26 cm közötti méretben / 12 pc. cigar box labels 1730255
12581
315
Advertisement
12 db szivardoboz címke, lithók, dombonyomottak és aranyozottak,12,5x16,5 cm és 18x24 cm közötti méretben / 12 pc. cigar box labels Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft