Reklám Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1727832
12558
315
Advertisement
1963-1980 cca 200 db különféle reklámos kártyanaptár 1726135
12559
315
Advertisement
Régi Dreher doboz, sérült, 25×12×3,5 cm 1730896
12560
315
Advertisement
cca 1900 4 db boros címke a század elejéről, szép állapotban / 4 vintage wine labels 1728068
12561
315
Advertisement
100 db különféle érdekes csehszlovák hotelcímke 1727847
12562
315
Advertisement
49 db különféle érdekes olasz hotelcímke 1731130
12563
315
3400
Advertisement
11 db különféle szivargyűrű, közte ritka magyar darabbal 1731133
12564
315
3400
Advertisement
11 db különféle szivargyűrű, közte ritka magyar darabbal 1731134
12565
315
3400
Advertisement
10 db különféle szivargyűrű, közte ritka magyar darabbal 1731135
12566
315
Advertisement
11 db különféle szivargyűrű, közte ritka magyar darabbal 1731136
12567
315
3400
Advertisement
13 db különféle szivargyűrű, közte ritka magyar darabbal 1728411
12568
315
Advertisement
18 db Jolly Joker motívumos kártyanaptár és lap 1730101
12569
315
Advertisement
Zeiss Ikon képes prospektus, sérült, 8 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft