1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Michael Faulhaber: Zsidóság, kereszténység, germánság. A müncheni Szent Mihály-templomban mondott ádventi beszédek. Bp.,1934, Káldor. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.