Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~100035/Vittorio-Mussolini-Legi-haboru-Abessziniaban-Forditotta-Brelich-Mario-Vilagjarok-Utaza~II1657492
1657492
15445
314
Books: Military
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mario. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.
: tánczos_gábor