Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 374
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1671212
15980
314
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal az elülső borítón. 1504349
15981
314
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel. 1635756
15982
314
2200
Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Dokumentumregény. Bp., 2002, Alterra Svájci-Magyar Kiadó Kft. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt, dátumozva. 1656469
15983
314
Dornbach Mária: A titokmondó fa. Angolai és Mozambiki népmesék. Koleszár Erzsébet rajzaival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656464
15984
314
Göndörű nyírfácska. Orosz versek és mesék gyerekeknek. Válogatta és szerkesztette Ágai Ágnes. Molnár István rajzaival. Világjáró varázscipők. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656574
15985
314
Fótonfót király. Vál. DÖmötör Ákos. Lipták György rajzaival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656567
15986
314
A varjúkirály. Válogatta Dr. Katona Imre. Barczánfalvi Ferenc rajzaival. Hetedhét Magyarország. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1606103
15987
314
Kartsy Dénes: A három csizmásdiák. Bp., 1927, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Révész Kornél illusztrációival, és címlapjával. 1656559
15988
314
Illyés Gyula: Hét meg hét magyar népmese. Kondor Lajos rajzaival.Bp.,1981, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1656597
15989
314
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 3 db:
Bakó Ágnes: Nyulacska. Zsoldos Vera rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, két lap kijár.
Tandori Dezső: Medvetalp és barátai. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Sylvie Laferrére-Claire Merleau-Ponty-Anne Tardy: Sárkányos könyv. Fordította: Réz Pál. Serge Ceccarelli. Bp.,1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1624355
15990
314
3800
A három jóbarát. V. Kubasta illusztrációival. Fordította: Migray Emőd. Bp,1976, Móra. Kiadói félvászon-kötés, térbeli mesekönyv. Jó állapotban. 1622929
15991
314
B. Zahogyer: Miről álmodik a rozmár? Fordította Tordon Ákos. Pozsony, 1984, Szlovák Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borító kopott, az egyik oldal részben szakadt. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft