Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 374
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1691200
15968
314
Bálint Ágnes: Jó éjszakát, Maci! Bp., 1972, Móra. Leporelló-kötésben 1691398
15969
314
Kálmán Jenő: Sicc az iskolában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1965, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány lapon bejegyzéssel. 1692198
15970
314
Dumbó. Walt Disney. Fordította: Zsiga Ágnes. Bp.,1989, Egmont-Pannonia Film. Kiadói kartonált papírkötés. 1690712
15971
314
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1989, Pytheas Kft, Franklin Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés. 1947-es Nyugat kiadás reprint kiadása. Jó állapotban. 1692224
15972
314
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db:
Andrée Bertino-Fredo Valla: 366 történet a világ csodáiról. Lorenzo Orlandi rajzaival. Fordította Rákosi Szilvia. Bp,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Wilhelm Hauff:A kőszív. Rusz Lívia rajzaival. Fordította Rónay György. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés.
Móra Ferenc: Az aranyszőrű bárány. Reich Károly rajzaival. Bp.,1984, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Félix Salten: Bambi gyermekei. Fordította: Stark Ferenc. Szecskó Péter illusztrációival. Bp.,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Lakatos Menyhért: Angárka és Busladarfi. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Gyurkovics Tibor-Schéner Mihály: A pápai mézesbábos. Bp.,1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1692017
15973
314
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1691845
15974
314
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel. 1691696
15975
314
Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott. 1692136
15976
314
Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrált Ljuben Zidarov. hn-Bp., 1972, Izdatelsztvo Balgarszki Hudrozsnik-Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval. 1692147
15977
314
Angel Karalijcsev-Lacsezar Sztancsev-Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Fordította: Pappné Tarczay Gizella. Illusztrált Ljuben Zidarov-Nikola Mircsev. Sofia, 1959, Bulgarski Hudojnik. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, megviselt állapotban. 1497084
15978
314
Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált. 1388209
15979
314
Sós Endre-dr. Szinetár Ernő: Mi vár a nőre az uj középkorban? Két előadás. Budapest, , Periszkóp Kiadás, 32 p. Kiadói fűzött papírkötés. Ajándékozási sorokkal. Felvágatlan példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft