Macska Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1724570
22841
314
Cats
KĂŠpeslapok
T3
Cats, painters palette. Emb. litho (Rb) 1719057
22842
314
Cats
KĂŠpeslapok
T2/3
Cats. Wenau-Pastell No. 938. litho 1718459
22843
314
Cats
KĂŠpeslapok
T2/3
Box match with cats. Alfred Mainzer - modern postcard (gluemark) 1718460
22844
314
Cats
KĂŠpeslapok
T2/3
Cat traffic policeman. Alfred Mainzer 4877. - modern postcard (gluemark) 1718458
22845
314
Cats
KĂŠpeslapok
T2/3
Cats in a car accident. Alfred Mainzer 4886. - modern postcard (EK) 1719016
22846
314
Cats
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Cat dance class with violinist. Theo. Stroefer's Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie V. (Tiere) No. 668. litho (EK) 1653238
22847
314
Cats
KĂŠpeslapok
T1
Cats' painting class, cat art students - modern postcard 1690621
22848
314
Cats
KĂŠpeslapok
T2/3
Gentleman cats, litho (EK) 1690617
22849
314
Cats
KĂŠpeslapok
T2/3
Cats with drum. G.O.M. 3206. litho (Rb) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft