Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1529789
10512
314
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Újévi üdvözle (5db)t, fametszet, papír, jelzett a dúcon 8×7-10×7 cm 1708359
10513
314
Ex libris - small-graphics
Börge Elwi Carlson (1917-2001): Erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×8 cm 1721068
10514
314
Ex libris - small-graphics
Andruskó Károly (1915-2008): XIIi Nemzetküzi Ex Libris kongresszus, szőlészet.Fametszet, papír, összesen:7 db, 8×6 cm (6 ×) 1720868
10515
314
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926- ):Ex libirs Dr Virág Zoltán. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm 1622851
10516
314
Ex libris - small-graphics
"D.I." jelzéssel: Lux Gyula könyve. Klisé, papír, jelzett, 16x11 cm 1720577
10517
314
Ex libris - small-graphics
Drahos István (1895-1968): Ex libris In memoriam Petőfi, Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8,5×5 cm 1627134
10518
314
Ex libris - small-graphics
Duloff, Berlin jelzéssel: Erotikus ex libris Elisabeth Kallmorgen. Litográfia, papír, jelzett a hátoldalon, 110x80 mm 1622832
10519
314
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): BUÉK Galambos Ferenc 1970 ex libris. Fametszet, papír, jelzett, 15x10 cm 1623012
10520
314
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): Galambos Ferenc 70 éves - ex libris. Linó, papír, jelzett, 15x10,5 cm 1623133
10521
314
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): Gorkij ex libris. Linó, papír, jelzett, 13,5x9 cm 1600786
10522
314
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): Városliget, Vajdahunyad vára ex libris. Linó, papír, jelzett, 15x11 cm 1721120
10523
314
Ex libris - small-graphics
Forsblom, Yngve (1906-1982): Erotikus ex libris, fametszet, jelzett a dúcon, 8,5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft